set van 2 blauwe schapengrassen

Set van 2 blauwe schapengrassen (30 - 40 cm)

Geen veiling meer missen?

Meld je aan voor de nieuwsbrief.

Blauw schapengras is een sterke plant die ook nog eens goed winterhard is. De blauwgrijze naaldvormige bladeren geven een speels accent tussen andere planten. Met deze 2 siergrassen haal je dan ook opvallende blikvangers naar je tuin of terras!
  • 2 blauwe schapengrassen
  • Hoogte bij levering: 30 - 40 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Diameter kweekpot: 14 cm

  • Botanische naam: Festuca Glauca Azura Blue
  • Siergras
  • Blauwgrijs naaldvormig blad
  • Winterhard en wintergroen
  • ... Extra info onder Meer over de Festuca Glauca Azura Blue

De Festuca Glauca Azura Blue, ook wel blauw schapengras genoemd, is een opvallende verschijning. Dit felle zilver-, blauwkleurig gras geeft een bijzonder kleuraccent aan jouw tuin. Het schapengras is winterhard en wintergroen en ziet er dus het hele jaar door prachtig uit. Door z'n sierwaarde is deze plant geschikt voor elke tuin, van rotstuin tot moderne tuin. In de maanden juni en juli verschijnen er mooie roomkleurige pluimen in het schapengras. Deze blijven bloeien tot ver in de winter. Je kunt de Festuca beter niet snoeien maar 'kammen'. Hierbij haal je met de hand de lelijke, bruine en loszittende sprieten uit de plant. Het is aan te raden om in het vroege voorjaar de oude bloemen uit de plant te knippen om plaats te maken voor nieuwe bloemen. De Festuca wordt maximaal 50 cm hoog en is dus een compacte groeier.

Verzorging
Dit gras houdt van een standplaats in de volle zon of halfschaduw en een goed waterdoorlaatbare grond, maar vooral een niet té natte bodem in de wintermaanden. De plant is redelijk droogtetolerant en verdraagt zeewind én luchtvervuiling.

  • Let op: bij levering zijn de planten ongeveer 30 - 40 cm groot (gemeten incl. kwekerspot)
  • Elke plant is uniek. Op de afbeelding zie je wat je ongeveer kunt verwachten. Verschillende groeiomstandigheden kunnen voor een iets ander uiterlijk zorgen
  • De planten worden niet bezorgd in deze postcodegebieden:
  • Planten zijn bederfelijke goederen. Hierop is volgens de wet geen herroepingsrecht van toepassing. Daarom wordt een klacht alleen in behandeling genomen als de planten beschadigd worden geleverd
  • Worden de planten beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice. Bij schade worden er nieuwe planten opgestuurd
  • Je hoeft ernstig beschadigde planten niet te retourneren. Er worden dan nieuwe planten opgestuurd