Wij maken gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken op de sites en apps van VakantieVeilingen, ActievandeDag en SlajeSlag cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken altijd noodzakelijke en analytische cookies om onze websites en apps goed te laten werken en om de effectiviteit ervan te meten en te verbeteren. Deze cookies hebben geen tot nauwelijks impact op jouw privacy. Als je op “akkoord” klikt, plaatsen wij en derde partijen daarnaast ook tracking cookies voor diverse doeleinden. Hiermee kunnen wij en ook derde partijen je online gedrag volgen en een interesseprofiel van je opbouwen zodat we je content en advertenties kunnen tonen die bij je passen.
Geen tracking cookies, of liever alles zelf instellen? Klik dan op “nee, instellingen”. Lees de details over alle cookies in onze Cookieverklaring en over de omgang met jouw gegevens in onze Privacyverklaring.

Nee, instellingen
eucalyptus gunni op stam
eucalyptus gunni op stam
eucalyptus gunni op stam
eucalyptus gunni op stam
eucalyptus gunni op stam
eucalyptus gunni op stam
eucalyptus gunni op stam

Eucalyptus plant op stam (55 - 65 cm)

Veiling gesloten

Geen veiling meer missen?

Meld je aan voor de nieuwsbrief.


Niet langer wachten?

Bekijk onze andere Producten

Wat een bijzonder chique uitstraling heeft deze Eucalyptus op stam! Met z'n blauwgrijze blad springt ie er echt uit op jouw terras. Naast z'n mooie uiterlijk ruikt ie ook nog eens heerlijk. Pak een paar blaadjes en giet er kokend water overheen voor een instant-wellnessgeur. Hmm...
Wat wordt er geveild?
  • Eucalyptus plant op stam
  • Hoogte bij levering: 55 - 65 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Potmaat: 17 cm 
  • Geschikt voor binnen en buiten

Productspecificaties
  • Botanische naam: Eucalyptus Gunnii 'Azura'
  • Blauwgrijs blad
  • Winterhard tot -10 ºC in de volle grond
  • Bladeren met aromatische olie
  • ... Extra info onder Meer over de Eucalyptus Gunnii 'Azura'

Levertijd
Na het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.
eucalyptus gunni op stam

De Eucalyptus Gunnii 'Azura' is een Eucalyptussoort uit Frankrijk. Deze prachtige plant is geschikt voor zowel buiten als binnen. Zeer opvallend is het mooie blauwgrijze blad, waar de plant z'n naam Azura (blauw) aan dankt. In z'n jonge jaren heeft ie ronde bladeren die later langwerpig worden. De Eucalyptus Gunnii is als enige Eucalyptussoort winterhard tot wel -10 ºC in de volle grond! Bijzonder aan deze Eucalyptus is dat ie op een stam staat, waardoor het een heel stijlvol Eucalyptusboompje wordt. Het blad van de Eucalyptus wordt gebruikt om aromatische olie uit te winnen. Als je zelf de geur van wellness in huis wilt ervaren, giet dan kokend water over een handjevol van de Azura-bladeren om je eigen stoombad te creëren. Helpt om vrijer te ademen. Ook houdt de plant muggen en vliegen op afstand. Die houden niet van de geur van de Eucalyptus.


VerzorgingDe Eucalyptus Gunnii houdt van een zonnige plek in goed doorlatende grond. Wanneer de Azura met enige regelmaat wordt gesnoeid, blijft het een compacte kleinere struik. Wanneer je dit niet doet, kan ie uitgroeien tot een metershoge boom. Dus afhankelijk van je persoonlijke voorkeur is de manier van snoeien van belang. Als je 'm compact wilt houden is maart de beste periode om de plant terug te snoeien. 

Perfect Plant Deal BV

Verplichte kosten

Administratiekosten

5,50

Verzendkosten

5,99

eucalyptus gunni op stam
eucalyptus gunni op stam
eucalyptus gunni op stam
eucalyptus gunni op stam
Voorwaarden & bijzonderheden
  • Let op: bij levering zijn de planten ongeveer 55 - 65 cm groot (gemeten incl. kwekerspot)
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België
  • De plant kan niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden:
    1156, 1791 – 1797, 8881-8884, 8891-8897, 8899, 9161-9164, 9166
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient klantenservice hier door middel van een foto binnen 14 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd
  • Ernstig beschadigde producten hoeven niet geretourneerd te worden
Deel deze veiling

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden


  • Al meer dan 3 miljoen winnaars

  • Dagelijks 1000-en veilingen

  • Je bepaalt zelf de prijs


Onze veilingsvoorwaarden
Hoogste bieder?

Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & Bijzonderheden.

Notarieel toezicht

Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken. De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.

Algemene voorwaarden

Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.

mr. S.V. Viveen
Deze veiling staat onder toezicht van notaris
mr. S.V. Viveen